دسته بندی محصولات
طراحی و ساخت انواع میز کانتر

میز کانتر از انواع میز هایی است که برای فضاهای داخلی اداری طراحی می‌شود و در آن برخی موارد مورد توجه خاصی قرار می‌گیرد. زمانی که  مشتری وارد هر مکانی می‌شود که به نوعی به مشتریان خدمات می‌دهند مانند سالن آرایش، مطب، سالن ورزشی، سازمان های خصوصی و دولتی و...اولین چیزی که به چشم می‌خورد میز کانتر خواهد بود.

کارا دکور
کارا دکور

میز کانتر در زیبا سازی و مدرن جلوه دادن محیط بسیار تاثیر گذار است. مجموعه کارادکور با داشتن چندین کارگاه شخصی و ساخت کانتر اداری مدرن، امکان اجرای انواع کانترهای گرد و کانتر چهار گوش را با ام دی اف و ترکیب آن با سایر متریال ها برای مشتری های عزیزخود فراهم آورده است. می‌توانید ساخت وطراحی انواع میز کانتر اداری، میز پذیرش منشی و مطب را به یک تیم فنی مهندسی مانند کارادکور بسپارید.

این مجموعه ارائه دهنده انواع پارتیشن اداری، پارتیشن شیشه ای، پارتیشن ام دی اف و... می‌باشد.

میز کانتر اداری

کانترهای اداری با طرح ها و متریال های مختلف مانند ام دی اف، چوب، فلز، شیشه و ... به سلیقه مشتریان به صورت خاص طراحی و تولید می‌شوند. برای طراحی کانتر اداری لوکس و مدرن یا کلاسیک مجموعه کارادکور مواردی مانند برند شرکت، نوع خدمات و متراژ محیط را در نظر می‌گیرد.

میز اداری کانتر در دفتر های مختلف دارای استفاده های متنوع نیز می‌باشد. شرکت ها و سازمان ها بر اساس نیاز خود میز مورد نظر را سفارش می‌دهند. میز کانتر می‌تواند در مدل ها، رنگ ها و برند های مختلف طراحی شده و بنا به درخواست مشتری بر روی آن لوگو و یا برند شرکت ثبت شود که به نحوی می تواند به معرفی و بازاریابی شرکت و دفتر کار نیز کمک کند.

میز کانتر اداری

قیمت و هزینه ساخت میز کانتر

میز کانتر در دو مدل تاج دار و یا فاقد تاج طراحی و تولید شده که با قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز عرضه می‌شود. نوع تاجدار میز کانتر را غالباً با هدف معرفی در اداره و یا شرکت ها مورد استفاده قرار می‌دهند. این امر موجب شناخت این میز ها به میز سمپلینگ شده است.

میز کانتر سازه ای با طراحی خاص به منظور قرار گرفتن در دید عموم طراحی می‌شود. این دسته از میزها جنبه تبلیغاتی داشته و بسیار کاربردی می‌باشد.

میز کانتر طبق سلیقه مشتری قفسه بندی می‌شود و به کارگیری آن در ادارات و شرکت ها با هدف نگه داری کاتالوگ ها، بروشورها و… انجام می‌شود. این میزها موجب دسترسی راحت تر و نظم بندی به وسایل و کاتالوگ ها می‌شوند.

میز های کانتر تولید مجموعه کارادکور از بهترین متریال موجود در بازار در انواع مختلف از جنس چوب، ام دی اف، نئوپان و… ساخته و تولید می‌شوند. مشتریان در صورت تمایل می‌توانند به جهت خرید میز کانتر در انواع مختلف مورد استفاده در بانک ها، آرایشگاه ها، بیمارستان و کلینیک ها در انواع مختلف با ما تماس بگیرند.

میز پذیرش منشی

میز پذیرش منشی، میز منشی یا کانتر پذیرش همگی بر اساس متراژ، نوع طراحی محیط و کاربرد طبق سلیقه شما طراحی و ساخته می‌شوند. میز پذیرشی که شما سفارش می‌دهید کاملاً اختصاصی طراحی می‌شود و نمونه آن را در جای دیگر مشاهده نخواهید کرد. این میز کاربرد خاصی داشته و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای میز پذیرش و کانتر شامل موارد زیر می‌شود:

  • میز پذیرش برای دفاتر (محیط های اداری و مهندسی)
  • میز کانتر منشی در مطب و بیمارستان ها
  • میز پذیرش در سالن های آرایشی
  • کانتر اداری بانک
  • میز پذیرش در صرافی ها، املاک و آژانس هواپیمایی ها

میز پذیرش منشی

ابعاد میز کانتردار

تمامی مراحل طراحی، ساخت، اندازه گیری ابعاد میز سفارشی و نصب میز کانتر توسط تیم حرفه ای کارادکور انجام می‌شود. بازدید اولیه بسیار در طراحی صحیح موثر است و این مجموعه به شما علاوه بر سایز امکان انتخاب طرح و رنگ این میز ها را نیز با توجه به نیاز دفتر و سلیقه شما می‌دهد. بعد از ثبت سفارش و اندازه گیری های لازم در مدت زمان کوتاهی این میز آماده نصب می‌شود. کارادکور با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت میز کانتر می‌تواند تمام نیاز های شما را در این زمینه برطرف کند.

مدل پیشخوان اداری

مدل های میز پیشخوان مدرن امروزه در بسیاری از ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرند که این میز ها دارای طراحی زیبا و شیک بوده و ابعاد مناسبی نیز دارد. میز کانتر اداری به صورت کاملا کاربردی طراحی می‌شود و تمام نیازهای افراد در طراحی آن مد نظر قرار خواهد گرفت. میز پیشخوان مدرن اداری از جنس های مختلف ام دی اف، چوبی، هایگلاس، شیشه ای و... ساخته می‌شود. در مجموعه کارادکور این قابلیت فراهم شده تا شما بتوانید میز پیشخوان و میز کانتر را به صورت کاملاً سفارشی و شخصی سازی شده خریداری نمایید. میز پذیرش کاملا مطابق با بودجه، سلیقه و نوع نیاز مشتری طراحی و ساخته می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید با مجموعه کارادکور تماس بگیرید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
کارشناس فروش (09128900394)